Urbanistliku elustiili ajakiri PULSS on nõudlikule ja kvaliteediteadlikule tarbijale suunatud glamuurne väljaanne, mis ilmub alates juunist 2010. Tänavu ilmub PULSS kokku seitsmel korral (5 x eesti/inglise ja 2 x venekeelses versioonis). Ajakirja trükiarv on 10’000 eksemplari, mis levitatakese klientidele jätkuvalt kõigis nooblimates restoranides, butiikides, kohvikutes, hotellides, spaades, ilusalongides, spordiklubides, automüügiesindustes, Circle K teenindusjaamade kohvikutes, Tallinki kiirlaevade pardal, Swedbanki kontorites ning teistes väärikates teeninduspaikades ja meelelahutuskohtades, kliendile tasuta. EST/ENG versiooni ajakirjast PULSS levitatakse eksklusiivselt lisaks Tallinna Lennujaama terminalides, VIP- ja business lounge’is ning pagasialas, mida läbivad ühtekokku enam kui 200’000 reisijat kuus – seega on PULSS kujunenud kõikide Tallinnast väljuvate lendude paralleelseks pardaajakirjaks, suurepäraseks turistipüüdjaks, ekspordiedendajaks ning loetuimaks elustiiliajakirjaks Eestis. Ajakirja PULSS levitatakse ka Tartu ja Kuressaare lennujaamas ning selle märkimisväärselt suure tellijaskonna hulka kuuluvad ka Swedbanki hinnatuimad kliendid. Kasutades Richard Fellneri analüüsimeetodit võib väita, et ajakirjal on tänaseks kokku ca 75’000 lugejat!

Venekeelne PULSS on aga Tallinn–St.Peterburg–Moskva rongiliini eksklusiivne pardaajakiri, mille näol on tegu suurima vene rahvusest sihtrühmale suunatud elustiiliajakirjaga Eestis!

 

Rääkides kõigest olulisest, mis Eesti pealinnas toimub tutvustab PULSS põnevaid linlasi, paremaid söögikohti, kunstigaleriisid, spordiklubisid, tervisekeskusi jm, tehes hõivatud ja alatasa kiirustava lugeja eest ära õiged valikud. PULSS räägib uuest ja huvitavast, millest kaugeltki iga linnaelanik veel ei tea.

 

Ajakirja sihtgrupp on eeskätt 25-60-aastane keskmise või sellest suurema sissetulekuga linlane – nii kohalik kui väliskülaline – nõudliku maitsega; nii mees kui naine; aktiivne ja energiline; teadmistealdis ja kultuurihuviline. Ta reisib nii kodu- kui välismaal, käib teatris, kinos ja kontsertidel, hoolitseb oma tervise eest, teeb sporti ning tunneb huvi moe ja ilu vastu. Talle pole ükskõik, missugused on ruumid, kus ta liigub, riided, mida ta kannab ega toit, mida sööb. Ta vajab parimat ning PULSS saab talle õigete valikute tegemisel head nõu anda.

Ajakiri on mitmekesine, stiilne ja mänguline. PULSS on äratuntavalt oma nägu: trendikas, värske vaatenurgaga, humoorikas. Eriline rõhk on kvaliteetsetel fotodel, illustratsioonidel ja ajakirja disainil.

Kaastööde- ja reklaamihuvi korral võtke palun ühendust oma projektijuhiga meediaagentuuris või küsige parimat pakkumist.

 

* 1/1 lk reklaamikujunduse mõõdud on 210 x 297 + 5 mm bleed

EST/ENG + RUS

VAATA MEEDIAKAARTI

SIRVI AJAKIRJA

ILMUMISGRAAFIK:

Number Eeldatav levikuupäev Reklaami esitamise tähtaeg
1/2018-EST/ENG 20. FEB 10. FEB
2/2018-EST/ENG – SAAREMAA eri 25. APR 15. APR
3/2018-EST/ENG 05. JUL 25. JUN
4/2018-EST/ENG 20. SEP 10. SEP
5/2018-EST/ENG 15. DEC 05. DEC
 
Venekeelne versioon
1/2018-RUS 20. JUN 05. JUN
2/2018-RUS 20. DEC 05. DEC