Urbanistliku elustiili ajakiri PULSS on nõudlikule ja kvaliteediteadlikule tarbijale suunatud glamuurne väljaanne, mis ilmub alates juunist 2010. Tänavu jätkab PULSS ilmumist kvartaalselt (EST/ENG + RUS versioonis). Ajakirja trükiarv on vähemalt 10’000 eksemplari, mis levitatakese klientidele kõigis nooblimates restoranides, butiikides, kohvikutes, hotellides, spaades, ilusalongides, spordiklubides, automüügiesindustes, Circle K teenindusjaamade kohvikutes, Tallinki kiirlaevade pardal, Swedbanki kontorites ning teistes väärikates teeninduspaikades ja meelelahutuskohtades, kliendile tasuta. Nii EST/ENG kui RUS versiooni ajakirjast PULSS levitatakse eksklusiivselt lisaks Tallinna Lennujaama terminalides, VIP- ja business lounge’is ning pagasialas, mida läbivad ühtekokku enam kui 200’000 reisijat kuus – seega on PULSS kujunenud kõikide Tallinnast väljuvate lendude pardaajakirjaks, suurepäraseks turistipüüdjaks, ekspordiedendajaks ning loetuimaks elustiiliajakirjaks Eestis. Ajakirja PULSS levitatakse eksklusiivselt lisaks Tallinnas asuva Radisson Blu Sky Hoteli numbritubades, Swissotelis, Tartu ja Kuressaare lennujaamas ning selle märkimisväärselt suure tellijaskonna hulka kuuluvad Swedbanki hinnatuimad kliendid. Kasutades Richard Fellneri analüüsimeetodit on ajakirjal tänaseks kokku ca 75’000 lugejat!

Venekeelne PULSS on lisaks Tallinn–St.Peterburg–Moskva rongiliini eksklusiivne pardaajakiri, mille näol on tegu suurima vene rahvusest sihtrühmale suunatud elustiiliajakirjaga Eestis!

 

Rääkides kõigest olulisest, mis Eesti pealinnas toimub tutvustab PULSS põnevaid linlasi, paremaid söögikohti, kunstigaleriisid, spordiklubisid, tervisekeskusi jm, tehes hõivatud ja alatasa kiirustava lugeja eest ära õiged valikud. PULSS räägib uuest ja huvitavast, millest kaugeltki iga linnaelanik veel ei tea.

 

Ajakirja sihtgrupp on eeskätt 25-60-aastane keskmise või kõrgema sissetulekuga linlane – nii kohalik kui väliskülaline – nõudliku maitsega, nii mees kui naine, aktiivne ja energiline, teadmistealdis ja kultuurihuviline. Ta reisib nii kodu- kui välismaal, käib teatris, kinos ja kontsertidel, hoolitseb oma tervise eest, teeb sporti ning tunneb huvi moe ja ilu vastu. Talle ei ole ükskõik, missugused on ruumid, kus ta viibib, riided, mida kannab ega toit, mida naudib. Ta vajab parimat ning PULSS saab talle õigete valikute tegemisel head nõu anda.

Ajakiri on mitmekesine, stiilne ja mänguline. PULSS on äratuntavalt oma nägu: trendikas, värske vaatenurgaga, humoorikas. Eriline rõhk on kvaliteetsetel fotodel, illustratsioonidel ning ajakirja disainil.

Kaastööde- ja reklaamihuvi korral võtke palun ühendust oma projektijuhiga meediaagentuuris või küsige parimat pakkumist.

 

* 1/1 lk reklaamikujunduse mõõdud on 210 x 297 + 5 mm bleed

EST/ENG + RUS

VAATA MEEDIAKAARTI

SIRVI AJAKIRJA

ILMUMISGRAAFIK:

Number Eeldatav levikuupäev Reklaami esitamise tähtaeg
1/2020-EST/ENG 15. MAR 05. MAR
2/2020-EST/ENG 05. SEP 25. AUG
3/2020-EST/ENG 05. DEC 25. NOV
1/2020-RUS 15. DEC 05. DEC