Urbanistliku elustiili ajakiri PULSS on nõudlikule ja kvaliteediteadlikule tarbijale suunatud väärikas väljaanne, mis ilmub alates juunist 2010. Mastaapse kliendileviga meediakanali kõrval toimetab tänaseks ka veebiportaal – PULSS.ONLINE.

PULSS on kakskeelne (EST/ENG) ning ilmub kvartaalselt. Ajakirja trükiarv on 10’000 eksemplari, mis levitatakese kõigis nooblimates restoranides, butiikides, kohvikutes, hotellides, spaades, ilusalongides, spordiklubides, automüügiesindustes, Circle K teenindusjaamade kohvikutes, Nordica lennukite pardal, Tallinki kiirlaevade äriklassis, Swissoteli numbritubades, Swedbanki kontorites, Viru Keskuses ning teistes väärikates teeninduspaikades ja meelelahutuskohtades. Klientidele tasuta.

Ajakirja levitatakse eksklusiivselt lisaks Tallinna Lennujaama terminalides, VIP- ja business lounge’is ning pagasialas, mis on kujundanud väljaandest kõigi Tallinnast väljuvate lendude pardaajakirja, suurepärase turistipüüdja, ekspordiedendaja ning loetuima elustiiliajakirja Eestis. Kasutades Richard Fellneri analüüsimeetodit on ajakirjal tänaseks kokku ca 80’000 lugejat!

Venekeelne PULSS on lisaks Tallinn–St.Peterburg–Moskva rongiliini eksklusiivne pardaajakiri, mille näol on tegu suurima vene rahvusest sihtrühmale suunatud elustiiliajakirjaga Eestis!

Kajastades kõike olulist, mis pealinnas toimub, tutvustab PULSS põnevaid linlasi, paremaid söögikohti, kunstigaleriisid, spordiklubisid, tervisekeskusi jpm, tehes hõivatud ning alatasa kiirustava lugeja eest ära õiged valikud. PULSS räägib uuest ja huvitavast, millest kaugeltki iga linnaelanik veel ei tea …

Ajakirja sihtgrupp on eeskätt 25-60-aastane, keskmise või pigem kõrgema sissetulekuga linlane – nii kohalik kui väliskülaline – nõudliku maitsega, nii mees kui naine, aktiivne ja energiline, teadmistealdis ja kultuurihuviline. Ta reisib nii kodu- kui välismaal, käib teatris, kinos ja kontsertidel, hoolitseb oma tervise eest, teeb sporti ning tunneb huvi moe- ja ilumaailma vastu. Talle ei ole ükskõik, missugused on ruumid, kus ta viibib, riided, mida kannab ega toit, mida naudib. Ta vajab parimat, ning PULSS saab talle õigete valikute tegemisel head nõu anda!

Ajakiri on mitmekesine, stiilne ja mänguline. PULSS on äratuntavalt oma nägu: trendikas, värske vaatenurgaga, humoorikas. Eriline rõhk on kvaliteetsetel fotodel, moeseeriatel, illustratsioonidel ning ajakirja disainil.

 • Ajakiri PULSS – reklaamikujunduse mõõdud:
  1/1 lk (210 x 297 + 5 mm bleed)
  2/1 lk (429 x 297 + 5 mm bleed)
 • PULSS.ONLINE – reklaambannerite standardmõõdud:
  Header/Main Page/Category Banner @ Desktop/Tablet (2000 x 500 px)
  Content Banner @ Desktop/Tablet (1000 x 500 px)
  Header/Main Page/Category/Content Banner @ Mobile (1200 x 900 px)

Kaastööde- ja reklaamihuvi korral võtke palun ühendust oma projektijuhiga meediaagentuuris või küsige parimat pakkumist.

VAATA MEEDIAKAARTI

SIRVI AJAKIRJA

ILMUMISGRAAFIK:

NumberEeldatav levikuupäevReklaami esitamise tähtaeg
Talv/2023-EST/ENG05. FEB25. JAN
Kevad/2023-EST/ENG05. MAY25. APR
Suvi/2023-EST/ENG05. AUG25. JUL
Sügis/2023-EST/ENG05. NOV25. OCT
 
PULSS RUS
   
PULSS.ONLINESaada päring!