VINE on  alates 2009. aastast ilmuv eestikeelne sõltumatu veiniajakiri, mille eesmärgiks on edasi viia Eesti veinikultuuri ning harida neid, kes julgevad kaeda sammukese kaugemale õlust ja viinast – traditsioonilistest Eesti jookidest. See aga ei tähenda, et me viimatimainitutest täiesti mööda vaatame. Ajakirja kolleegiumisse ja maitsmiskomisjoni kuuluvad Eesti parimad veiniasjatundjad. Siit leiab lugemist nii algaja veinisõber kui kogenud nautleja.

Koostöös suuremate veinimaaletoojate ning Eesti Sommeljeede Assotsiatsiooniga ilmub kõrgekvaliteediliselt trükitud väljaanne 2 korda aastas. Ajakirja sihtgrupi moodustavad kõik veiniarmastajad, algajaist ekspertide ja sommeljeedeni. Trükiarv on 2’000 eksemplari, millest jagub täna nii tellijateni jõudmiseks kui jaemüügiks kõigis vinoteekides, raamatupoodides ning ajakirjade müügivõrkudes. Ajakirjal VINE on lisaks arvestatava suurusega jälgijaskond Facebookis ning sellega on seotud veebiportaal www.vine.ee!

Kaastööde- ja reklaamihuvi korral võtke palun ühendust oma projektijuhiga meediaagentuuris või küsige parimat pakkumist.

* 1/1 lk reklaamikujunduse mõõdud on 220 x 285 + 5mm bleed

EST

VAATA MEEDIAKAARTI

SIRVI AJAKIRJA

ILMUMISGRAAFIK:

Number Eeldatav levikuupäev Reklaami esitamise tähtaeg
1/2018 01. FEB 10. JAN
1/2019 täpsustamisel; reklaam seni veebiportaalis! täpsustamisel