SmartLynx Magazine on suurima puhkusereiside charterlennuoperaatori SmartLynx Airlines eksklusiivne pardaajakiri, mida levitatakse kõigis nende 16 lennukis, mis teenindavad nii Eesti kui Läti suurimate reisikorraldajate (s.h TEZ TourNovatours, AurinkoAlida Turs, Fiji Travel, Interlux Travel jvpt) otselende enam kui 36 populaarsemasse hooajalisse sihtkohta (s.h Dubai, Madeira, Lanzarote, Antalya, Tenerife, Madeira, Genf, Ateena, Rhodos, Heraklion, Bergamo, Trieste, Monastir, Varna, Hurghada, Goa jpt). Tegemist on otselendudega – vahemaandumisi ega ümberistumisi ei toimu!

SLX teenindab aasta vältel ca 650’000 puhkusereisijat, kellest valdav osa väljub Tallinnast, teised Riiast. Väärib tähelepanu, et Riia kaudu teenindab SLX märkimisväärset hulka Leedust ja Venemaalt laekuvaid turiste! Keskmise lennuaja vältel (3,2 tundi) leiab valdavalt kõrgema sissetulekuga reisija aega tutvuda kogu ajakirjas pakutava lugemisvara, sisuturunduse ning reklaamiga.

Ajakirja trükiarv on tänavu 7’000 eksemplari ning see ilmub kvartaalselt (hooaeg: kevad/suvi/sügis/talv) – iga number kannab sõnumit 3 kuud!

Lisaks on SmartLynxi lennukites võimalik brändida istmete peatugedel asuvaid kleebiseid jms.

Kaastööde- ja reklaamihuvi korral võtke palun ühendust oma projektijuhiga meediaagentuuris või küsige parimat pakkumist.

* 1/1 lk reklaamikujunduse mõõdud on 210 x 280 + 5 mm bleed

ENG

VAATA MEEDIAKAARTI

SIRVI AJAKIRJA

ILMUMISGRAAFIK:

Number Eeldatav levikuupäev Reklaami esitamise tähtaeg
1/2020 postponed postponed
2/2020 01. JUN 15. MAY
3/2020 01. SEP 15. AUG
4/2020 01. DEC 15. NOV