Baltic Sotheby’s International Realty luksuskinnisvaraajakiri ilmub 1 x aastas. Kõrgekvaliteediliselt trükitud kakskeelse väljaande trükiarv on 5’000 eksemplari, mille levi jaguneb peamiselt personaalse kliendipostituse, tuntud pankade privaatpanganduse ja varahalduse klientide ning mitmete tarbimiseliidile suunatud kliendiürituste vahel.

Baltic Sotheby’s International Realty pakub esmaklassilist kinnisvara Eestis, teistes Balti riikides ja mujal maailmas, tegutsedes Sotheby’s International Realty frantsiisiga Euroopas, USA-s, Ladina-Ameerikas ning Aasia riikides. Baltic Sotheby’s International Realty klientide ja partnerite hulka kuuluvad teiste seas Sotheby’si oksjonimaja, erapangad ja erinevate välisriikide saatkonnad.

Juhtiv eliitkinnisvarakaubamärk Sotheby’s International Realty rajati 1976. aastal. Selle esinduslik võrgustik on Londoni oksjonimaja sajanditepikkust head reputatsiooni väärikalt hoidnud, tagades kliendile alati suurepärase teeninduse ja jätkates maailma hinnatuima, kauneima ja unikaalseima kinnisvara esindamise traditsiooni.

Üle maailma tuntud ja tunnustatud Sotheby’si oksjonimaja asutati aastal 1744 Londonis. 1983. aastal ostis oksjonimaja ära USA üks mõjukamatest konsortsiumidest ning 1988. aastal sisenes Sotheby’s New Yorki börsile.

Reklaamimaht kataloogis on piiratud. Huvi korral võtke palun ühendust oma projektijuhiga meediaagentuuris või küsige parimat pakkumist.

* 1/1 lk reklaamikujunduse mõõdud on 210 x 297 + 5 mm bleed

EST/ENG

VAATA MEEDIAKAARTI

SIRVI KATALOOGI

ILMUMISGRAAFIK:

Number Eeldatav levikuupäev Reklaami esitamise tähtaeg
1/2020 Otsustamisel Otsustamisel