Balti mereajakirja Navigaator peamise lugejaskonna moodustavad märkimisväärne hulk Eesti lugupeetumaid meresõidu- ja purjespordihuvilisi inimesi, kaatri-, jahi- ning muude veesõidukite omanikke. Eksklusiivne elustiiliväljaanne ilmub kaks korda aastas ning selle trükiarv on 3’000 eksemplari. Lisaks tellimustele ja ulatuslikule müügilevile otsepostitatakse ajakiri kõigile Balti MerekaatriteFordi ja Volvo Eesti esinduste VIP-klientidele tasuta.

Navigaator on lugejale teejuhiks rikkalikku meremaailma, mis on palju avaram kui üksnes paatide-laevadega seonduv. Navigaatorist saab lugeda erinevat sorti veesõidukitest, merereisidest, merepuhkusest, meretoitudest, mererõivastusest, merekoolitusest, merearhitektuurist ja mereajaloost. Navigaatoriga teevad lugejad ringi peale Eesti väikesaartele, külastavad kodumaa siseveekogusid ja suuremaid ning väiksemaid sadamaid. Iga Navigaatori number sisaldab pikemat persoonilugu inimesest, kelle elus etendab meri olulist rolli. Oma paadist ja veesõiduhobist räägivad Navigaatoris Eestimaa armastatud ja lugupeetud persoonid. Navigaator jagab praktilisi näpunäiteid nii neile, kes merehobiga tegelemist alles plaanivad kui ka neile, kes vaba aja veel veetmisest maitse suhu saanud. Iga aasta esiknumber on ajastatud traditsiooniliselt Meremessiga!

Kaastööde- ja reklaamihuvi korral küsige palun parimat pakkumist või võtke ühendust oma projektijuhiga meediaagentuuris!

* 1/1 lk reklaamikujunduse mõõdud on 220 x 280 + 5 mm bleed

EST

VAATA MEEDIAKAARTI

SIRVI AJAKIRJA

ILMUMISGRAAFIK:

Number Eeldatav levikuupäev Reklaami esitamise tähtaeg
1/2024 20. JUN 10. JUN
2/2024 20. NOV 10. NOV