Mercedes me on Silberauto (Veho Baltics) poolt väljaantav eestikeelne tehnika- ja elustiiliajakiri, mis kajastab uudiseid ning elustiililugusid Saksa luksusautomargi Mercedes-Benz maailmast.

Kliendiajakiri  ilmub 2 korda aastas (kevadel ja sügisel) trükiarvuga 7’000-10’000 eksemplari. Eksklusiivse väljaande eesmärk on informeerida kliente uutest toodetest ja teenustest, tutvustada ettevõtte tegevust ning pakkuda silmaringilaiendavaid lugusid.

Ajakirja lugejaskonna moodustavad, peamiselt, uute Mercedes-Benz sõidukite omanikud ja esindusteeninduse kliendid. Enamjaolt kuuluvad sihtrühma keskmisest kõrgema sissetulekuga tipp- ja keskastmejuhid ning ettevõtjad, kes hindavad mugavust ja luksust. Ajakirja levitatakse püsiklientidele personaalse otsepostituse teel, tasuta. Samuti on väljaanne saadaval Mercedes-Benzi ametlikes teenindus- ja müügisalongides, kliendiüritustel, messidel jm.

Reklaamimaht ajakirjas on piiratud. Huvi korral võtke palun ühendust oma projektijuhiga meediaagentuuris või küsige parimat pakkumist.

* 1/1 lk reklaamikujunduse mõõdud on 215 x 270 + 5 mm bleed

EST

VAATA MEEDIAKAARTI

SIRVI AJAKIRJA

ILMUMISGRAAFIK:

Number Eeldatav levikuupäev Reklaami esitamise tähtaeg
1/2021 25. APR 05. APR
2/2021 05. NOV 15. OCT