Life Magazine on Mandatum Life’i elustiiliajakiri, mille Eesti versioon ilmub vaid kord aastas! Mandatum Life Insurance Baltic SE on üks edukamaid ja hinnatumaid elukindlustusseltse Baltimaades ning laitmatu reputatsiooniga ettevõte finantssektoris. Mandatum Life on spetsialiseerunud kõrgetasemeliste investeerimis- ja varahalduslahenduste ning elukindlustusteenuste pakkumisele. Mandatum Life’i emafirmaks on Mandatum Life Insurance Company Limited, mis on osa Sampo Grupist.

Eksklusiivse ja kõrgekvaliteediliselt trükitud väljaande trükiarv on 11’000 eksemplari (EST+LAT+LIT), mis otsepostitatakse peamiselt ettevõtjatele, tippjuhtidele, Mandatum Life’i ning valitud väärikate ettevõtete VIP-klientidele tasuta. Life Magazine ilmub vähemalt 68 leheküljel. Sihtgrupi moodustavad varakad inimesed, peamiselt mehed. Ajakirjast leiab lugusid edukatest eestlastest, investeerimisest, luksuslikust elustiilist ja juhtimisest. Juttu on nii sellest, millest lähtuda moodsasse kunsti investeerimisel, kui sellest, miks on olulised investeeringud toiduainetesektorisse. Samuti selgitatakse varahaldusteenuse põhimõtteid: kuidas lihvida teemante nõnda, et nende sära aja jooksul kirgastuks.

Reklaamimaht ajakirjas on piiratud. Eelistatud on premium-brändid ja kõrgekvaliteediline imagoreklaam. Ajakiri ilmub kord aastas, korraga nii Eestis, Lätis kui Leedus.

Reklaamimaht ajakirjas on piiratud. Huvi korral võtke palun ühendust oma projektijuhiga meediaagentuuris või küsige parimat pakkumist.

* 1/1 lk reklaamikujunduse mõõdud on 220 x 297 + 5 mm bleed

EST + LAT + LIT

VAATA MEEDIAKAARTI

SIRVI AJAKIRJA

ILMUMISGRAAFIK:

Number Eeldatav levikuupäev Reklaami esitamise tähtaeg
1/2018