Ilu-uudiste ajakiri Iluguru pakub põnevat lugemist nii ilumaailmas tegutsevale spetsialistile kui teadlikule huvilisele, kes soovib mõista enamat, kui leiab tooteetikettidel olevailt reklaamlausetelt …

IG on ajastatud tradistiooniliselt ilumessi toimumisega. Kõrgekvaliteediliselt trükitud väljaande trükiarv on 8’000 eksemplari. Iluguru on suutnud koondada enda ümber ca 45’000 inimesest koosneva lugejaskonna ning üle 6’000 püsitellija.

Iluguru toimetab lisaks märkimisväärselt suure liiklusega veebiportaali ILUGURU.EE, mil 30–40’000 unikaalset külastajat kuus, ning ca 30’000 huvilisest koosnev jälgijaskond sotsiaalmeedias – Facebookis ja Instagramis – muutes väljaande laialdaselt märgatavaks ning tõhusaks meediakanaliks iluvaldkonnas.

Tasuta otsepostitatakse Iluguru kõigile Eesti Kosmeetikute Liidu ja Eesti Juuksurite Ühenduse liikmetele, ilusalongidele, spaadele, ilukliinikutele, tervisekeskustele, erakliinikutele, hambaravikabinettidele, moeateljeedele, spordiklubidele, modelliagentuuridele ning teistele juriidilistele isikutele, mis tegelevad inimestele ilu- ja heaolutunde pakkumisega ning selleks soovi on avaldanud. Kõigis neis paigus loevad ajakirja lisaks ootesaalides viibivad kliendid. Iluguru on saadaval ka ulatuslikus müügilevis, üle kogu Eesti!

IG korraldab ka ilutoodete konkurssi Iluteemant, millest on oodatud osa võtma kõikide kaubamärkide kohalikud esindajad ning maaletoojad.

  • Ajakiri IG – reklaamikujunduse mõõdud:
    1/1 lk (210 x 297 + 5 mm bleed)
  • ILUGURU.EE – reklaambannerite standardmõõdud:
    Header/Main Page/Category Banner @ Desktop/Tablet (2000 x 500 px)
    Content Banner @ Desktop/Tablet (1000 x 500 px)
    Header/Main Page/Category/Content Banner @ Mobile (1200 x 900 px)

Kaastööde- ja reklaamihuvi korral võtke palun ühendust oma projektijuhiga meediaagentuuris või küsige parimat pakkumist.

EST

VAATA MEEDIAKAARTI

SIRVI AJAKIRJA

ILMUMISGRAAFIK:

NumberEeldatav levikuupäevReklaami esitamise tähtaeg
1/2023 – ilumessi ning konkursi IG ILUTEEMANT eritäpsustamisel!
ILUGURU.EEküsi pakkumist!