Ajakiri Iluguru on Eesti suurim ilu-uudiste ajakiri, mis pakub põnevat lugemist nii ilumaailmas tegutsevale spetsialistile kui teadlikule huvilisele, kes soovib mõista enamat, kui leiab tooteetikettidel olevailt reklaamlausetelt …

2018. aastal ilmub kõrgekvaliteediliselt trükitud väljaanne neljal korral: MAR, MAI, OKT, DEC. Eksklusiivses koostöös Eesti Näitustega on IG näol tegemist messi Ilu sõnum ametliku ajakirjaga, mis asendab lisaks selle, 2 x aastas toimuva suurejoonelise ilusündmuse kataloogi! Iluguru on saadaval ka ulatuslikus müügilevis, mistõttu on ajakirja trükiarv tõusnud vähemalt 8’000, ilumesside ajal aga 16’000 eksemplarini.

IG on suutnud koondada enda ümber ca 45’000 inimesest koosneva lugejaskonna ning üle 6’000 püsitellija. Ilugurul on lisaks aktiivne veebiportaal www.iluguru.ee (tänaseks ca 30–40’000 külastajat kuus) ning ca 26’000 inimesest koosnev jälgijaskond Facebookis, mis kokku muudavad väljaande laialdaselt märgatavaks ning tõhusaks meediakanaliks iluvaldkonnas. Tasuta otsepostitatakse Iluguru jätkuvalt kõigile ilusalongidele, spaadele, ilukliinikutele, tervisekeskustele, erakliinikutele, hambaravikabinettidele, moeateljeedele, spordiklubidele, modelliagentuuridele ning teistele juriidilistele isikutele, kes tegelevad inimestele ilu- ja heaolutunde pakkumisega ning selleks soovi on avaldanud. Kõigis neis paigus loevad Iluguru lisaks ootesaalides viibivad kliendid.

IG korraldab igal aastal ka professionaalsete ilutoodete konkurssi Iluteemant!

Kaastööde- ja reklaamihuvi korral võtke palun ühendust oma projektijuhiga meediaagentuuris või küsige parimat pakkumist.

* 1/1 lk reklaamikujunduse mõõdud on 207 x 297 + 5 mm bleed

EST

VAATA MEEDIAKAARTI

SIRVI AJAKIRJA

ILMUMISGRAAFIK:

Number Eeldatav levikuupäev Reklaami esitamise tähtaeg
1/2019 – konkursi IG ILUTEEMANT eri 20. MAR 05. MAR
2/2019 – messi ILU SÕNUM KEVAD ametlik ajakiri 10. MAY 25. APR
3/2019 – messi ILU SÕNUM SÜGIS ametlik ajakiri 10. OCT 25. SEP
4/2019 – aastalõpunumber 15. DEC 05. DEC