Avastaja on Tallink Grupi esinduslik kliendiajakiri, mis suunatud eeskätt Tallinki püsiklientidele. Ajakiri ilmub kvartaalselt ning seda otsepostitatakse Club One’i Gold- ja Silver-taseme klientidele personaalselt. Eksklusiivset ajakirja levitatakse lisaks AS-i Tallink Grupp laevadel ja müügiesindustes, Hera Salongides, hotellides, Tallinna Lennujaamas, Tallinna Sadama D-terminalis ning saadetakse suurematele, Tallinki äriklientidest ettevõtetele tasuta. Ajakirja sisu moodustavad reisi- ja vaba aja veetmise ideed, huvitavad lood ja kasulikud pakkumised, ilu- ja ostlemisnõuanded. Ajakirja sihtgrupp on liikuv ja aktiivne inimene, nii pere- kui ärireisija.

Tänavuse, 36’000–110’000 eksemplarilise trükiarvu juures on Avastaja suurima tiraažiga elustiiliajakiri Eestis. Ajakirja stiil on positiivne ja hoogne, kujundus glamuurne. Avastaja vahelt leiab nii meelelahutuslikku kui harivat lugemist, lisaks häid pakkumisi ja ostusoovitusi. Ajakirjas on persoonilood, tutvustatakse Tallinki laevade ja sihtkohtade meelelahutus-, kultuuri- ja ostlemisvõimalusi, antakse ilu-, söögi- ja jooginõuandeid. Traditsiooniliselt on igas numbris üks silmaringi laiendav lugu Läänemerest.

* Avastaja trükiarv ületab Eesti suuremategi kuukirjade omi kordades ning selle aktiivne levikestus katab terve kvartali!

* Reklaamides Avastajas jõuate sihtrühmani, mis kulutab tavapärastest enam meelelahutusele, hobidele, söögile ja joogile – ajakiri jõuab lugejani, kelle jaoks nii reisimine kui kulutamine on elustiili osa.

* Ajakirja lood suunavad inimesi kulutama nii laevadel kui sihtkohtades, pakkudes häid ideid, mõjumata – erinevalt muust meediast – pealetükkivalt.

* Ajakirja sihtgrupp on lai: noored, eakamad, lastega pered, ärireisijad …

* Avastaja lugejad ootavad ajakirjast lisaks meelelahutuslikule ja harivale lugemisele häid pakkumisi nii reisi- kui muudes valdkondades.

* Tallinki väljaanne on märkimisväärselt ulatusliku katvuse, pika levikestuse ning tõhusa kliendileviga otseturunduskanal, mis kommunikeerib sõnumit aasta vältel pea 10 miljonile reisijale …

Kaastööde- ja reklaamihuvi korral võtke palun ühendust oma projektijuhiga meediaagentuuris või küsige parimat pakkumist.

* 1/1 lk reklaamikujunduse mõõdud on 200 x 265 + 5 mm bleed

EST

VAATA MEEDIAKAARTI

SIRVI AJAKIRJA

ILMUMISGRAAFIK:

Number Eeldatav levikuupäev Reklaami esitamise tähtaeg
1/2018 15. MAR 01. MAR
2/2018 15. MAY 01. MAY
3/2018 15. SEP 01. SEP
4/2018 15. NOV 01. NOV