Audi Magazin on Audi Eesti eksklusiivne tehnika- ja elustiiliajakiri, mis ilmub alates 2003. aastast 2 korda aastas (kevadel ja sügisel, APR & OKT vastavalt). Ajakirja trükiarv on tõstetud 14’00016’000 eksemplarini (kevadnumber ilmub ka venekeeles versioonis). Audi Magazini maht on 100 lk.

On reegel, et iga uus Audi ajakiri püüab eelmise numbriga võrreldes astuda sammu edasi. Nii on ajakirja sisuline tase pidevalt kasvanud ja täna esindab Audi magazin kahtluseta Eestis ilmuvate korporatiivväljaannete absoluutset tipptaset. Audi magazin on premium‐kliendisegmendile suunatud väljaanne, mis otsepostituse vahendusel jõuab Audi Eesti püsiklientideni. Ajakirja lugejad on seega eelkõige uute Audi sõiduautode ostjad ja Audi esindusteeninduse kliendid. Alates 2009. aastast on ajakirja lugejad ka kõik spordiklubi Status Club aktiivsed liikmed. Lisaks on ajakiri saadaval Audi teenindus‐ ja müügikeskustes Tallinnas, Pärnus ja Kuressaares, samuti Audi teeninduspartnerite juures Tartus ning Jõhvis. Audi ajakiri on saadaval ka mitmete Eesti hotellide numbritubades (GO Spa, Villa Margaretha, Rocca al Mare hotell), samuti Audi kliendiüritustel (mudeliesitlused, autonäitused, golfivõistlused jne). Audi magazin on loetav ka internetis: www.audi.ee/magazin.

Reklaamimaht ajakirjas on piiratud. Huvi korral võtke palun ühendust oma projektijuhiga meediaagentuuris või küsige parimat pakkumist.

* 1/1 lk reklaamikujunduse mõõdud on 230 x 300 + 5 mm bleed

EST+RUS

VAATA MEEDIAKAARTI

SIRVI AJAKIRJA

ILMUMISGRAAFIK:

Number Eeldatav levikuupäev Reklaami esitamise tähtaeg
1/2019 (EST+RUS) 10. APR 25. MAR
2/2019 10. NOV 25. OCT