PULSS (6/2017-EST/ENG)

Urbanistliku elustiili ajakiri PULSS on nõudlikule ja kvaliteediteadlikule tarbijale suunatud glamuurne väljaanne, mis ilmub alates juunist 2010. Tänavu ilmub PULSS, kokku, kaheksal korral (6 x eesti/inglise ja 2 x venekeelses versioonis). Ajakirja trükiarv on 10’000 eksemplari, mis levitatakese klientidele jätkuvalt kõigis nooblimates restoranides, butiikides, kohvikutes, hotellides, spaades, ilusalongides, spordiklubides, automüügiesindustes, Circle K teenindusjaamade kohvikutes, Tallinki kiirlaevade ja Go Bus (Tallinn–Tartu) liinibusside pardal, Swedbanki kontorites ning teistes väärikates teeninduspaikades ja meelelahutuskohtades, kliendile tasuta. EST/ENG versiooni ajakirjast PULSS levitatakse eksklusiivselt lisaks Tallinna Lennujaama terminalides, VIP- ja business lounge‘is ning pagasialas, mida läbivad ühtekokku enam kui 200’000 reisijat kuus – seega on PULSS kujunenud kõikide Tallinnast väljuvate lendude paralleelseks pardaajakirjaks, suurepäraseks turistipüüdjaks, ekspordiedendajaks ning loetuimaks elustiiliajakirjaks Eestis! Pulssi levitatakse ka Tartu ja Kuressaare lennujaamas.

Venekeelne PULSS on aga Tallinn–St.Peterburg–Moskva rongiliini eksklusiivne pardaajakiri, mille näol on tegu suurima vene rahvusest sihtrühmale suunatud elustiiliajakirjaga Eestis! Ajakirja PULSS märkimisväärselt suure tellijaskonna hulka kuuluvad ka nii Swedbanki kui Nordea Panga hinnatuimad kliendid. Kasutades Richard Fellneri analüüsimeetodit võib väita, et ajakirjal on tänaseks kokku ca 75’000 lugejat!

Rääkides kõigest olulisest, mis Eesti pealinnas toimub tutvustab PULSS põnevaid linlasi, paremaid söögikohti, kunstigaleriisid, spordiklubisid, tervisekeskusi jm, tehes hõivatud ja alatasa kiirustava lugeja eest ära õiged valikud. PULSS räägib uuest ja huvitavast, millest kaugeltki iga linnaelanik veel ei tea.

Ajakirja sihtgrupp on eeskätt 25-60-aastane keskmise või sellest suurema sissetulekuga linlane – nii kohalik kui väliskülaline – nõudliku maitsega; nii mees kui naine; aktiivne ja energiline; teadmistealdis ja kultuurihuviline. Ta reisib nii kodu- kui välismaal, käib teatris, kinos ja kontsertidel, hoolitseb oma tervise eest, teeb sporti ning tunneb huvi moe ja ilu vastu. Talle pole ükskõik, missugused on ruumid, kus ta liigub, riided, mida ta kannab ega toit, mida sööb. Ta vajab parimat ning PULSS saab talle õigete valikute tegemisel head nõu anda.

Ajakiri on mitmekesine, stiilne ja mänguline. PULSS on äratuntavalt oma nägu: trendikas, värske vaatenurgaga, humoorikas. Eriline rõhk on kvaliteetsetel fotodel, illustratsioonidel ja ajakirja disainil.

Kaastööde- ja reklaamihuvi korral võtke palun ühendust oma projektijuhiga meediaagentuuris või küsige parimat pakkumist.

* 1/1 lk reklaamikujunduse mõõdud on 210 x 297 + 5 mm bleed

EST/ENG + RUS

VAATA MEEDIAKAARTI

SIRVI AJAKIRJA

ILMUMISGRAAFIK:

Number Eeldatav levikuupäev Reklaami esitamise tähtaeg
1/2018 25. FEB 15. FEB
2/2018 – SAAREMAA eri 25. APR 15. APR
3/2018 25. JUN 15. MAY
1/2018-RUS 25. JUN 15. JUN
4/2018 25. AUG 15. JUN
5/2018 25. OCT 15. OCT
6/2018 25. DEC 15. DEC
2/2018-RUS 25. DEC 15. NOV

 

« Tagasi