Dream (2/2017-EST)

Dream on Põldma Kaubanduse (Denim Dream) glamuurne moe- ja elustiiliajakiri, mis ilmub 2 korda aastas, kevad-suvel ja sügis-talvel (MAR ja SEP vastavalt). Trükiarv on moeajakirjade seas suurim: tänavu kokku 28’000 eksemplari, millest 20’000 on eestikeelsed, 4’000 lätikeelsed ning 4’000 leedukeelsed. Esindatud on maailmakuulsad kaubamärgid nagu Guess, Tommy Hilfiger, Brooks Brothers, Calvin KleinDiesel, Desigual, Marc O’Polo, Lee CooperFornarinaMustang jpt.

Ajakiri Dream on mõeldud kõigile moehuvilistele, kes soovivad olla trendikad, atraktiivsed ning veelgi moeteadlikumad. Ajakirjast leiab lugeja palju huvitavat ja kasulikku – moeseeriad, põnevad artiklid tuntud moebrändidest, ülevaated uutest trendidest ja kasulikest trendinippidest.

Denim Dreami kliendid on nii mehed kui naised (valdavalt) vanuses 16-45 eluaastat. Suur vanusevahemik on tingitud mitmekesisest tootevalikust. Esindatud on nii klassikalised  kaubamärgid (vanematele inimestele) kui ka fashion-brändid (noorematele inimestele). Tarbimisvõime poolest on klient valdavalt keskmise või suurema sissetulekuga, kõrgharidusega, elulaadilt töökas ja aktiivne. Ta on nõudlik, enese- ja trenditeadlik, hindab esinduslikkust, brändi ja kvaliteeti ning tarbib ohtralt mitmesuguseid teenuseid.

Kõrgekvaliteediliselt trükitud ajakirja maht on 148 lk ning seda otsepostitatakse Denim Dreami püsiklientidele tasuta (hetkel üle 20’000 tellija). Lisaks antakse ajakiri ostuga kaasa Denim Dreami, Guessi, Tommy Hilfigeri, Pepe Jeansi, Dieseli ja Mustangi Eesti ja Läti esinduskauplustes, mida on ühtekokku 104 (Eestis 61 + E-pood; Lätis 23 + E-pood; Leedus 19 ja Poolas 1). Dream on saadaval lisaks paremates ilusalongides, spordiklubides, spaades, hotellides, reisibüroodes ning seda levitatakse mitmetel moe- ja iluüritustel. Ajakiri on digitaalsel kujul üleval ka Denim Dreami kodulehel, kus seda loevad regulaarselt üle 5’000 inimese: https://www.denimdream.com/est/moeajakiri-dream/

Reklaamimaht ajakirjas on piiratud. Huvi korral võtke palun ühendust oma projektijuhiga meediaagentuuris või küsige parimat pakkumist.

* 1/1 lk reklaamikujunduse mõõdud on 225 x 300 + 5 mm bleed

EST + LAT + LIT

VAATA MEEDIAKAARTI

SIRVI AJAKIRJA

ILMUMISGRAAFIK:

Number Eeldatav levikuupäev Reklaami esitamise tähtaeg
1/2018 – Kevad/Suvi 30. MAR 10. MAR
2/2018 – Sügis/Talv 30. SEP 10. SEP

 

« Tagasi